přeskočit k navigaci »

O zážitkové restauraci Le Marché Karlovy Vary

Přijďte si do zážitkové restaurace Le Marché Karlovy Vary vychutnat originální gurmánské menu z kuchyně šéfkuchaře Jana Krajče. Jídlo, které je jedinečné svým vzhledem, vůní a především chůtí. Jídlo, které vám nabídne trochu jiný pohled na gastronomii. Jídlo, které není jen jídlem, ale především zážitkem.

Udělejte z běžného oběda či večeře zážitek...

V restauraci Le Marché si můžete od pondělí do soboty vychutnat dvouchodové obědové menu i večeři o třech chodech. Menu není nikdy stejné. Jeho složení se řídí sezónou a aktuální nabídkou čerstvých surovin od dodavatelů masa, ryb, zeleniny a ovoce z celého světa. K jídlu nabízíme pečlivě vybraná francouzská a moravská vína, šampaňské nebo dobře vychlazené pivo. Kromě zážitkového menu nabízíme variace salátů a také originální dezerty z čokolády a ovoce, ke kterým si můžete vychutnat výbornou kávu Davidoff Grand Cru.

Kvalita garantovaná šéfkuchařem

Za špičkovou kvalitu všech podávaných jídel ručí známý český šéfkuchař Jan Krajč, který čerpá ze své kuchařské praxe v předních českých i zahraničních hotelech a restauracích. Mimo jiné autor kuchařky "Snadná jídla v barvě, chuti a konzistenci", někdejší foodstylista časopisu Styl a chuť a hlavní účinkující v televizním pořadu Škola vaření s Janem Krajčem.

Le Marché - gastronomický zážitek každý den…

Přijďte do restaurace Le Marche zažít vysokou gastronomii spojenou s perfektním servisem a luxusním prostředím.

Místa v restauraci Le Marché je nutné předem rezervovat.

 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia