přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Narozeninové oslavy, výročí, zásnuby v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Chcete pozvat někoho blízkého na speciální oběd či večeři u příležitosti nějaké zvláštní události? Restaurace Le Marché Karlovy Vary je pro tyto akce jako... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoční firemní akce, večírky v zážitkové restauraci

Konec roku se blíží a s ním firemní vánoční večírky. Pokud i vy plánujete podobnou akci a chcete si se svými kolegy posedět v příjemném prostředí... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace od 5.11. do 12. 11. 2017

Vážení zákazníci, od 5. do 12. listopadu bude restaurace Le Marché Karlovy Vary uzavřena. Na některé z našich zážitkových menu vás rádi pozveme opět v... pokračovat ve čtení »

 
 

Nový pořad o české gastronomii vás zavede i do restaurace Le Marché

Herec a gurmán Lukáš Hejlík už několik let mapuje českou, moravskou a slezskou gastronomii. Z jeho toulek vznikla postupně "Gastromapa", kterou nyní převádí ze... pokračovat ve čtení »

 
 

Zveme na zážitkové degustační menu do restaurace Le Marché Karlovy Vary

Zážitková gastronomie není jen obyčejné vaření. Je spojením těch nejlepších surovin, kuchařského umu šéfkuchaře, estetického servírování pokrmu,... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept Honzy Krajče na žampióny plněné telecím masem a sýrem + foto postup

Spojení chuti hub, masa a sýru patří k velmi oblíbeným. Zabalte to všechno do kuličky, osmažte a máte výborné jídlo. Vyzkoušejte si připravit další recept... pokračovat ve čtení »

 
 

Hot dog s glazírovanou cibulkou - recept Honzy Krajče

I něco obyčejného občas potěší. Jednou z takových věcí může být i jednoduchý a rychlý recept na hot dog. Připravte si tuto oblíbenou "fastfoodovou" pochoutku... pokračovat ve čtení »

 
 

Fazole na kyselo s bramborem a uzeným masem - recept maminky Honzy Krajče

"Jako malý kluk jsem toto jídlo miloval a miluji dodnes." Říká Honza Krajč, šéfkuchař restaurace Le Marché v Karlových Varech. Je to i vaše oblíbené jídlo?... pokračovat ve čtení »

 
 

Zážitkový oběd, večeře pro skupiny, zájezdy v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Chystáte se do Karlových Varů se skupinou přátel, nebo se zájezdem a chcete si kromě přírodních a architektonickýh krás užít i špičkovou gastronomii?... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept Honzy Krajče na dušené jehněčí "Irish Stew"

Irish Stew můžete znát také jako irské dušené jehněčí, irský hrnec, nebo irský guláš. Tento irský "eintopf" má mnoho různých podob. My vám přinášíme... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 ... 4 5 6 7 8 9 10  ... 22 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia