přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Vysoká gastronomie v Karlových Varech

K modernímu cestování patří bez pochyby i zážitková gastronomie. Ta v sobě spojuje nejen dobré jídlo, ale také příjemné prostředí, stylovou prezentaci... pokračovat ve čtení »

 
 

UPOZORNĚNÍ na uzavření restaurace Le Marché 8.7.-11.7.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že ve dnech 8. 7. - 11 . 7. 2018 bude restaurace Le Marché v Karlových Varech uzavřena. Těšit se na vaši... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace Le Marché a Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Zážitková restaurace Le Marché Karlovy Vary, která leží na hlavní lázeňské trase (nedaleko Grandhotelu Pupp), je oblíbeným místem mnoha festivalových... pokračovat ve čtení »

 
 

V menu Le Marché Karlovy Vary najdete denně čerstvé ryby a dary moře

Pokud jste milovníky ryb a darů moře, pak budete menu restaurace Le Marché Karlovy Vary milovat! Náš šéfkuchař Honza Krajč totiž každý den zařazuje do... pokračovat ve čtení »

 
 

Zahrádka restaurace Le Marché Karlovy Vary je pro vás připravena

I přes to, že je prostředí naší restaurace velmi příjemné, určitě v těchto krásných jarních dnech oceníte možnost užít si naše zážitková menu, vybraná... pokračovat ve čtení »

 
 

Sezónní suroviny má zážitková kuchyně ráda! Jaké nás čekají na jaře?

S příchodem dalšího ročního období se mění nejen příroda, venkovní teploty a šatník. Spolu s ročním obdobím by se měl měnit i jídelníček. A to nejen v... pokračovat ve čtení »

 
 

Otevírací doba na Velikonoce 2018

Vážení zákazníci, o letošních Velikonocích bude mít restaurace Le Marché Karlovy Vary upravenou otevírací dobu: neděle 1. 4. 2018 otevřeno 12:00 -... pokračovat ve čtení »

 
 

Ohodnoťte restauraci Le Marché Karlovy Vary

Už jste ohodnotili restauraci Le Marché Karlovy Vary na Facebooku, Googlu, Seznamu, či TripAdvisoru? Pokud ano, pak děkujeme. Pokud ne, pak věnujte trošku svého času... pokračovat ve čtení »

 
 

Valentýnská večeře - zážitkové menu v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Den svatého Valentýna se blíží a s ním i příležitost udělat si se svým partnerem hezký romantický večer. Chcete-li udělat tento večer pro svou lásku... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace Le Marché od 21. 1. do 28. 1. 2018

Vážení zákazníci, od neděle 21. ledna do neděle 28. ledna bude restaurace Le Marché uzavřena. Od pondělí 29. ledna bude otevřeno podle běžné otevírací... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 ... 4 5 6 7 8 9 10  ... 23 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia