přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Recept na rizoto se žampióny šéfkuchaře Honzy Krajče

Pokud hledáte recept na relativně snadné, rychlé, ale výtečné jídlo, určitě vyzkoušejte rizoto se žampióny podle šéfkuchaře Honzy Krajče. Časová... pokračovat ve čtení »

 
 
Foto: www.kvpoint.cz

Karlovarský filmový festival v restauraci Le Marché

Karlovarský filmový festival je velkou událostí pro celé Karlovy Vary. I my se na tento rušný týden řádně připravujeme. Kromě tradičně pečlivého výběru... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept na marocké kuře s kuskusem a olivami podle Honzy Krajče

Náš šéfkuchař Honza Krajč pro vás má další recept z kuřecího masa. Podle něj vytvoříte z obyčejných stehenních řízků skutečnou delikatesu. Marocké... pokračovat ve čtení »

 
 

Paella - recept šéfkuchaře Honzy Krajče

Paella je tradiční španělský recept. Podobně jako další pokrmy středomořské kuchyně je plná čerstvé zeleniny a mořských plodů. Nechybí ani olivový olej.... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept Honzy Krajče na holandskou hrachovou polévku „SNERT“

Vyzkoušejte si trochu jinou hrachovku. Honza Krajč si pro vás tento týden připravil recept na holandskou hrachovou polévku "Snert". Tato hustá a sytá polévka je v... pokračovat ve čtení »

 
 

Tradiční filipínské kuřecí adobo podle receptu Honzy Krajče

Adobo je tradiční filipínský recept, který se u místního obyvatelstva těší velké oblibě. Jeho příprava je vcelku snadná a chuť vynikající. Zkuste si... pokračovat ve čtení »

 
 

Salát fattoush podle receptu Honzy Krajče

Fattoush (fatuš) je rychlý, lehký a chutný salát, který se jí s kousky opečeného pitta chleba. Jak vám může napovědět jeho název, původně pochází s... pokračovat ve čtení »

 
 

Mušle sv. Jakuba s čočkou podle receptu Honzy Krajče

Mušle svatého Jakuba (nebo také hřebenatky svatojakubské) patří mezi oblíbené mořské plody. Jejich maso je velmi křehké a svou chutí vzdáleně připomíná... pokračovat ve čtení »

 
 

V neděli je svátek matek - potěšte maminku gastronomickým zážitkem!

Stejně jako každý rok, bude celý svět i letos slavit 2. květnovou neděli svátek matek (14. 5. 2017). Určitě nezapomeňte své mamince koupit kytku. Chcete-li ji... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept Honzy Krajče na řecký česnekový krém

Výborný řecký česnekový krém se hodí jako předkrm, nebo jako příloha. Pokud jste o něm ještě neslyšeli a máte rádi řeckou kuchyni, určitě ho vyzkoušejte!... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 8 9  ... 19 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den kromě neděle
od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia