přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Otevírací doba na Velikonoce 2018

Vážení zákazníci, o letošních Velikonocích bude mít restaurace Le Marché Karlovy Vary upravenou otevírací dobu: neděle 1. 4. 2018 otevřeno 12:00 -... pokračovat ve čtení »

 
 

Ohodnoťte restauraci Le Marché Karlovy Vary

Už jste ohodnotili restauraci Le Marché Karlovy Vary na Facebooku, Googlu, Seznamu, či TripAdvisoru? Pokud ano, pak děkujeme. Pokud ne, pak věnujte trošku svého času... pokračovat ve čtení »

 
 

Valentýnská večeře - zážitkové menu v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Den svatého Valentýna se blíží a s ním i příležitost udělat si se svým partnerem hezký romantický večer. Chcete-li udělat tento večer pro svou lásku... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace Le Marché od 21. 1. do 28. 1. 2018

Vážení zákazníci, od neděle 21. ledna do neděle 28. ledna bude restaurace Le Marché uzavřena. Od pondělí 29. ledna bude otevřeno podle běžné otevírací... pokračovat ve čtení »

 
 

Otevírací doba o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, o letošních vánočních svátcích budeme mít zavřeno 24.-25. prosince a 1. ledna. V ostatních dnech tu pro vás budeme dle standardní... pokračovat ve čtení »

 
 

Silvestr 2017: Oslavte konec roku v Karlových Varech prvotřídním jídlem

Konec roku se má pořádně oslavit. Někdo slaví v rodinném kruhu, jiný na bujaré silvestrovské party, my se v restauraci Le Marché v Karlových Varech se starým... pokračovat ve čtení »

 
 

Narozeninové oslavy, výročí, zásnuby v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Chcete pozvat někoho blízkého na speciální oběd či večeři u příležitosti nějaké zvláštní události? Restaurace Le Marché Karlovy Vary je pro tyto akce jako... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoční firemní akce, večírky v zážitkové restauraci

Konec roku se blíží a s ním firemní vánoční večírky. Pokud i vy plánujete podobnou akci a chcete si se svými kolegy posedět v příjemném prostředí... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace od 5.11. do 12. 11. 2017

Vážení zákazníci, od 5. do 12. listopadu bude restaurace Le Marché Karlovy Vary uzavřena. Na některé z našich zážitkových menu vás rádi pozveme opět v... pokračovat ve čtení »

 
 

Nový pořad o české gastronomii vás zavede i do restaurace Le Marché

Herec a gurmán Lukáš Hejlík už několik let mapuje českou, moravskou a slezskou gastronomii. Z jeho toulek vznikla postupně "Gastromapa", kterou nyní převádí ze... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 8 9  ... 21 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia