přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Recept Honzy Krajče na dušené jehněčí "Irish Stew"

Irish Stew můžete znát také jako irské dušené jehněčí, irský hrnec, nebo irský guláš. Tento irský "eintopf" má mnoho různých podob. My vám přinášíme... pokračovat ve čtení »

 
 

Brioškový závin s grilovanou zeleninou a uzeným masem podle receptu Honzy Krajče

Pokud máte rádi slané moučníky, bude se vám líbit další recept našeho šéfkuchaře Honzy Krajče. Brioškový závin s grilovanou zeleninou a uzeným masem je sice... pokračovat ve čtení »

 
 

Bramborová tortilla s chorizem - recept Honzy Krajče

Tortilla není jen pšeničná placka. Náš šéfkuchař Honza Krajč má pro vás recept na bramborovou tortillu, která může být rychlou večeří, nebo snackem, jímž... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept Honzy Krajče na bramborové lívanečky s hořčicí a cibulkou

Vyzkoušejte si rychlý recept Honzy Krajče na výborné bramborové lívanečky s hořčicí a cibulkou. Budou se skvěle hodit jako večeře, nebo chuťovka. Časová... pokračovat ve čtení »

 
 

Potřetí v řadě je Le Marché TOP restaurací v Karlových Varech

I v roce 2017 vyhlašoval týdeník EURO nejlepší restaurace v České republice. A my jsme velmi potěšeni, že je Restaurace Le Marché jako jediný podnik v Karlových... pokračovat ve čtení »

 
 

Mexické smažené fazole podle receptu Honzy Krajče

Pokud máte rádi mexickou kuchyni, určitě budete potěšeni dalším z receptů našeho šéfkuchaře Honzy Krajče. Zkuste si podle něj připravit mexické smažené... pokračovat ve čtení »

 
 

Hledáme číšníky/servírky

Do restaurace Le Marché Karlovy Vary přijmeme číšníky/servírky na brigádu i na hlavní pracovní poměr. Nabízíme férové jednání, zajímavé finanční... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace Le Marché Karlovy Vary 10.-11.7.2017

V pondělí 10. 7. a v úterý 11. 7. 2017 budeme mít zavřeno. Od středy 12.7. bude opět otevřeno podle běžné otevírací doby. Děkujeme za pochopení. Tým... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept na rizoto se žampióny šéfkuchaře Honzy Krajče

Pokud hledáte recept na relativně snadné, rychlé, ale výtečné jídlo, určitě vyzkoušejte rizoto se žampióny podle šéfkuchaře Honzy Krajče. Časová... pokračovat ve čtení »

 
 
Foto: www.kvpoint.cz

Karlovarský filmový festival v restauraci Le Marché

Karlovarský filmový festival je velkou událostí pro celé Karlovy Vary. I my se na tento rušný týden řádně připravujeme. Kromě tradičně pečlivého výběru... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8  ... 19 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den kromě neděle
od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia