přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Zážitková večeře v Le Marché Karlovy Vary - skvělý dárek pro každého

Vybírání a shánění dárků nepatří mezi nejoblíbenější disciplíny a to hlavně u mužů. Je-li doplněno ještě časovým stresem, může se stát pro... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatební hostina v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Plánujete svatbu a přemýšlíte, kde uspořádat dokonalou svatební hostinu? Restaurace Le Marché je pro výjimečné události jako stvořena! Specializujeme se na... pokračovat ve čtení »

 
 

Nové obědové menu restaurace Le Marché Karlovy Vary

Od srpna 2018 jsme si pro vás v zážitkové restauraci Le Marché v Karlových Varech připravili novinku v obědovém menu. Z dvouchodového obědového menu jsme udělali... pokračovat ve čtení »

 
 

Nahlédněte do přípravy zážitkového menu v otevřené kuchyni Honzy Krajče

Šéfkuchař Honza Krajč věnuje přípravě každého jídla ze obědového i večerního zážitkového menu velkou péči. On a jeho tým dbají nejen na maximální... pokračovat ve čtení »

 
 

Vysoká gastronomie v Karlových Varech

K modernímu cestování patří bez pochyby i zážitková gastronomie. Ta v sobě spojuje nejen dobré jídlo, ale také příjemné prostředí, stylovou prezentaci... pokračovat ve čtení »

 
 

UPOZORNĚNÍ na uzavření restaurace Le Marché 8.7.-11.7.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že ve dnech 8. 7. - 11 . 7. 2018 bude restaurace Le Marché v Karlových Varech uzavřena. Těšit se na vaši... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace Le Marché a Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Zážitková restaurace Le Marché Karlovy Vary, která leží na hlavní lázeňské trase (nedaleko Grandhotelu Pupp), je oblíbeným místem mnoha festivalových... pokračovat ve čtení »

 
 

V menu Le Marché Karlovy Vary najdete denně čerstvé ryby a dary moře

Pokud jste milovníky ryb a darů moře, pak budete menu restaurace Le Marché Karlovy Vary milovat! Náš šéfkuchař Honza Krajč totiž každý den zařazuje do... pokračovat ve čtení »

 
 

Zahrádka restaurace Le Marché Karlovy Vary je pro vás připravena

I přes to, že je prostředí naší restaurace velmi příjemné, určitě v těchto krásných jarních dnech oceníte možnost užít si naše zážitková menu, vybraná... pokračovat ve čtení »

 
 

Sezónní suroviny má zážitková kuchyně ráda! Jaké nás čekají na jaře?

S příchodem dalšího ročního období se mění nejen příroda, venkovní teploty a šatník. Spolu s ročním obdobím by se měl měnit i jídelníček. A to nejen v... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8  ... 21 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia