přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Svatý Valentýn se blíží. Už máte rezervaci na večeři a dárek?

Někteří ho nesnáší, jiní ho milují… Asi tak je vnímám svátek zamilovaných - Den svatého Valentýna v České republice. Odpůrci často argumentují... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace od 23.1. do 27.1.2019

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o tom, že ve dnech od 23.1. do 27.1.2019 bude restaurace Le Marché v Karlových Varech uzavřena.Budeme se na vás... pokračovat ve čtení »

 
 

Už jste si našli Le Marché v Gastromapě Lukáše Hejlíka?

Jak jste si již mohli několikrát všimnout, patří restaurace Le Marché k oblíbeným karlovarským podnikům herce a gurmána Lukáše Hejlíka, který ji také zanesl... pokračovat ve čtení »

 
 

Otevírací doba o vánočních svátcích v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Vážení hosté, během letošních vánočních svátků bude restaurace Le Marché uzavřena 24.-25. prosince a 1. ledna. Naopak bude výjimečně otevřena v... pokračovat ve čtení »

 
 

Skvělý tip na vánoční dárky pro ženy i muže - zážitková večeře!

Vánoce se blíží a vybírání vánočních dárků se zdá rok od roku těžší... Pokud i vy hledáte tipy na vánoční dárky, jeden pro vás máme. Užijí si ho... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoční večírek v zážitkové restauraci Le Marché Karlovy Vary

Konec roku se blíží a s ním i vánoční firemní večírky. Pokud i vy plánujete uspořádat vánoční setkání, pozvěte své kolegy či klienty do zážitkové... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatomartinské menu - zážitková restaurace Le Marché Karlovy Vary

Podzim už je tu v plné síle a svatý Martin se neodvratně blíží. Nedílnou součástí tohoto svátku je pečená husa a další husí speciality. Nechce se vám doma... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace 25.11.-2.12.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o tom, že ve dnech 25. 11. - 2. 12. 2018 bude restaurace Le Marché Karlovy Vary uzavřeno. Náš tým se na vás bude... pokračovat ve čtení »

 
 

Už sháníte vánoční dárky? Nabízíme dárkové vouchery na zážitkové menu!

Vánoce se nezadržitelně blíží. Je pomalu čas přemýšlet nad tím, čím obdarovat své blízké. Pokud i vám nezbývá moc času na shánění vánočních dárků... pokračovat ve čtení »

 
 

Silvestr 2018 - zážitkové menu restaurace Le Marché Karlovy Vary

Konec roku se pomalu blíží a někteří z vás již přemýšlí nad tím, jak stráví Silvestra. Proto pro vás náš šéfkuchař Honza Krajč již nyní připravil... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6 7  ... 21 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia