přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Sesterská La Hospoda: zahrádka v provozu již od 11. května

Chcete-li si ještě před otevřením Le Marché (25.5.) vychutnat skvělé jídlo Honzy Krajče a také to nejlepší čepované pivo, pak navštivte naši sesterskou... pokračovat ve čtení »

 
 

Podpořte nás koupí dárkového voucheru

V kuchyni, kde běžně vznikají lahodné speciality, jsou nyní plotny studené. V restauraci je místo typického šumu liduprázdno a šéfkuchař Honza Krajč si může... pokračovat ve čtení »

 
 

Specialita naší sesterské restaurace La Hospoda: žebírka na medu a chilli

Máte rádi pečená žebírka a k nim skvělé plzeňské pivo? Pak se podívejte na novou nabídku restaurace La Hospoda šéfkuchařů Petra Šárköziho a Honzy... pokračovat ve čtení »

 
 

Romantika na Valentýna v restauraci Le Marché

Valentýn je skvělou příležitostí, kdy můžete pozvat své milované na výbornou večeři a užít si chvíli klidu v romantickém prostředí se sklenkou vybraného... pokračovat ve čtení »

 
 

Le Marché v TOP 10 Maurerova výběru Grand Restaurant 2020

S velkou radostí oznamujeme všem milovníkům zážitkové gastronomie, že naše restaurace Le Marché pod vedením šéfkuchaře Honzy Krajče se dostala do TOP 10... pokračovat ve čtení »

 
 

Silvestr 2019 v Le Marché se slavnostním menu

Silvestr a příchod nového roku je skvělou příležitostí pro oslavy a nové zážitky. Pokud dáváte přednost klidnému posezení u vynikajícího jídla a... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatomartinské zážitkové menu - skvělý tip na večeři!

Zima se nezadržitelně blíží a s ní i oblíbené svatomartinské speciality. Nové sezónní suroviny jsou skvělou možností pro sestavení speciálního... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech pro opravdové milovníky jídla? Le Marché!

Pokud se řadíte mezi skutečné milovníky jídla, pak určitě pečlivě vybíráte, do jaké restaurace zajdete na oběd nebo na večeři. Vybíráte-li restauraci v... pokračovat ve čtení »

 
 

Hodnocení restaurací v Karlových Varech

V současnosti se lidé při výběru prakticky čehokoliv rozhodují podle hodnocení a recenzí, které najdou na internetu. Ne jinak je tomu i při výběru restaurací.... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech - inspirace z celého světa

Restaurace Le Marché, která stojí na klidném nábřeží řeky Teplé v lázeňské zóně Karlových Varů, bývá často milně označována jako francouzská. I když... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6 7  ... 23 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia