přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Hodnocení restaurací v Karlových Varech

V současnosti se lidé při výběru prakticky čehokoliv rozhodují podle hodnocení a recenzí, které najdou na internetu. Ne jinak je tomu i při výběru restaurací.... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech - inspirace z celého světa

Restaurace Le Marché, která stojí na klidném nábřeží řeky Teplé v lázeňské zóně Karlových Varů, bývá často milně označována jako francouzská. I když... pokračovat ve čtení »

 
 

UPOZORNĚNÍ: Uzavření restaurace Le Marché 7.7.-14.7.2019

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že ve dnech 7. 7. - 14 . 7. 2019 bude restaurace Le Marché v Karlových Varech UZAVŘENA. Těšit se na vaši... pokračovat ve čtení »

 
 

La Hospoda - nová restaurace v Karlových Varech

V Karlových Varech se zrodil unikátní gastronomický projekt restaurace La Hospoda, která nabízí tradiční české speciality se svěžím dotekem moderních... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech s příjemnou zahrádkou? Le Marché!

Hledáte-li v teplém letním počasí v Karlových Varech restauraci, která by vám kromě gastronomického zážitku poskytla i příjemné posezení na letní terase, pak... pokračovat ve čtení »

 
 

Velikonoční menu Honzy Krajče

S Velikonocemi se vrací do kuchyní spousta mladých čerstvých surovin i tradičních pokrmů. Jak je do našeho menu zakomponoval šéfkuchař Honza Krajč? Přesvědčte... pokračovat ve čtení »

 
 

Týden moderní české kuchyně

Zveme vás na moderní českou kuchyni Honzy Krajče a šéfkuchaře připravované restaurace La Hospoda Petra Šárköziho do restaurace Le Marché! Podívejte se s námi... pokračovat ve čtení »

 
 

Kam na oběd v Karlových Varech?

Hledáte-li příjemné místo na oběd v Karlových Varech s vynikajícím obědovým menu, profesionální obsluhou a příjemným prostředím, pak si rezervujte stůl v... pokračovat ve čtení »

 
 

Jaro mění menu restaurace, aneb máme rádi sezónní suroviny

Jaro se blíží a s ním i jarní suroviny, z nichž bude tým restaurace Le Marché Karlovy Vary připravovat nové zážitkové menu na každý den. Po zimě se vrátí... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatý Valentýn se blíží. Už máte rezervaci na večeři a dárek?

Někteří ho nesnáší, jiní ho milují… Asi tak je vnímám svátek zamilovaných - Den svatého Valentýna v České republice. Odpůrci často argumentují... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6 7  ... 22 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia