přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Villa Basileia Riverside a Le Marché NOVĚ spolu

Restaurace Le Marché sídlí v krásné novorománské Ville Basileia, kterou nechala postavit hraběnka von Lippe v 19. století. Větší část vily slouží již dlouhá... pokračovat ve čtení »

 
 

Automatické prodloužení dárkových voucherů

Vážení zákazníci a milovníci zážitkové kuchyně šéfkuchaře Hozy Krajče, máme pro vás informace k automatickému prodloužení platnosti dárkových... pokračovat ve čtení »

 
 

Nejlepší Foie Gras v Karlových Varech? No přeci u nás!

Restaurace Le Marché Karlovy Vary získala ocenění od Restaurant Guru za NEJLEPŠÍ FOIE GRAS v Karlových Varech. Ocenění jsme získali na základě hodnocení našich... pokračovat ve čtení »

 
 

Od 18.12. opět zavíráme. Obědy i večeře si ale můžete objednat v "okénku La Hospody"

Aktuální nařízení vlády ČR nás opět nutí zavřít restauraci Le Marché od pátku 18.12.2020 do odvolání. Nově pro vás však v naší sesterské restauraci La... pokračovat ve čtení »

 
 

Dárkové vouchery Le Marché můžete nově zakoupit i v naší sesterské restauraci La Hospoda

Od pátku 18. 12. můžete nově zakoupit DÁRKOVÉ VOUCHERY DO LE MARCHÉ přes výdejové okénko naší sesterské restaurace La Hospoda v centru Karlových... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoční vouchery na zážitkovou večeři v Le Marché, Karlovy Vary

Vánoce se pomalu blíží a i přes současnou situaci určitě nikdo nezanevře na dárky. Restaurace a většina obchodů jsou sice zavřené, ale to nebrání nákupu... pokračovat ve čtení »

 
 
Le marché

Kde se vážně dobře najíst ve Varech? Vyzkoušejte Le Marché a La Hospodu!

Pokud hledáte místo v Karlových Varech, kde se vážně skvěle najíte, máme pro vás dva tipy ;-). A i když by se mohlo zdát, že při tomto doporučení nejsme zcela... pokračovat ve čtení »

 
 

Letní menu ze sezónních surovin

Léto je v plném proudu! Mění se nejen počasí, ale také sezónní suroviny a s nimi také naše menu, které pro vás denně sestavuje náš šéfkuchař Honza Krajč... pokračovat ve čtení »

 
 

Staňte se osobním hostem našeho šéfkuchaře u VIP stolu

Přijďte do restaurace Le Marché Karlovy Vary vyzkoušet oblíbené degustační menu servírované u VIP stolu v naší otevřené kuchyni a staňte se osobním hostem... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace Le Marché znovu otevírá 25. května!

Vážení hosté, po delší nucené pauze vám zase s radostí můžeme oznámit, že restaurace Le Marché Karlovy Vary se opět hostům otevře 25. května 2020. Provoz... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6  ... 23 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia