přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Rozhovor s naším šéfkuchařem Honzou Krajčem

Náš šéfkuchař Honza Krajč byl nedávno hostem Radima Jehlíka v živém vysílání Českého rozhlasu Karlovy Vary. Řeč byla o gastronomii a jeho cestě od... pokračovat ve čtení »

 
 

Přijmeme vrchního číšníka/servírku

Do naší zážitkové restaurace Le Marché v Karlových Varech hledáme vrchního číšníka/servírku. Koho hledáme Hledáme zkušeného číšníka nebo zkušenou... pokračovat ve čtení »

 
 

Slavní hosté Mezinárodního filmového festivalu v Le Marché

Každý rok během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary si nás najde plno VIP hostů. Někteří z nich se k nám pravidelně každý rok vrací, nebo nás... pokračovat ve čtení »

 
 

Užijte si letní menu na naší terase u řeky

K letnímu menu a osvěžujícím drinkům patří také venkovní posezení, které si v Le Marché můžete užít naplno v naší rozkvetlé zahradě. Už v loňském... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoce v restauraci Le Marché v Karlových Varech

Během vánočních svátků bude restaurace Le Marché v Karlových Varech otevřená zcela bez omezení dle běžné otevírací doby: denně od 12 do 22 hodin Pokud si... pokračovat ve čtení »

 
 

Vyřešte vánoční dárky voucherem na zážitkovou večeři

Hledáte ideální vánoční dárek, který potěší každého dospělého a ještě bez náročného běhání po obchodech? Darujte voucher na gastronomický zážitek.... pokračovat ve čtení »

 
 

Štědrovečerní večeře v Le Marché v Karlových Varech! Vychutnejte si Vánoce jinak...

Pro všechny, kteří si na Štědrý večer rádi vychutnají i jíné laskominy, než tradičního českého kapra s bramborovým salátem, připravil náš šéfkuchař... pokračovat ve čtení »

 
 

Užívejte si gastronomické zážitky 7 dnů v týdnu v restauraci Le Marché v Karlových Varech

Život je krátký a proto byste si ho měli každý den něčím zpříjemnit. A v restauraci Le Marché si můžete nyní zpříjemnit 7 dnů v týdnu. Nově máme totiž... pokračovat ve čtení »

 
 

Od pondělí 31. 5. otevřeno bez omezení

Od pondělí 31. května otevíráme už bez omezení nejen zahrádku, ale také vnitřek restaurace. Zážitkové menu našeho šéfkuchaře Honzy Krajče si tak budete moci... pokračovat ve čtení »

 
 

Restauraci Le Marché OTEVÍRÁME 24. května!

S velikou radostí vám konečně můžeme oznámit, že po dlouhé vynucené přestávce OTEVÍRÁME v pondělí 24. května restauraci Le Marché. Společně s ní se... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5  ... 23 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia