přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Od pondělí 31. 5. otevřeno bez omezení

Od pondělí 31. května otevíráme už bez omezení nejen zahrádku, ale také vnitřek restaurace. Zážitkové menu našeho šéfkuchaře Honzy Krajče si tak budete moci... pokračovat ve čtení »

 
 

Restauraci Le Marché OTEVÍRÁME 24. května!

S velikou radostí vám konečně můžeme oznámit, že po dlouhé vynucené přestávce OTEVÍRÁME v pondělí 24. května restauraci Le Marché. Společně s ní se... pokračovat ve čtení »

 
 

Villa Basileia Riverside a Le Marché NOVĚ spolu

Restaurace Le Marché sídlí v krásné novorománské Ville Basileia, kterou nechala postavit hraběnka von Lippe v 19. století. Větší část vily slouží již dlouhá... pokračovat ve čtení »

 
 

Automatické prodloužení dárkových voucherů

Vážení zákazníci a milovníci zážitkové kuchyně šéfkuchaře Hozy Krajče, máme pro vás informace k automatickému prodloužení platnosti dárkových... pokračovat ve čtení »

 
 

Nejlepší Foie Gras v Karlových Varech? No přeci u nás!

Restaurace Le Marché Karlovy Vary získala ocenění od Restaurant Guru za NEJLEPŠÍ FOIE GRAS v Karlových Varech. Ocenění jsme získali na základě hodnocení našich... pokračovat ve čtení »

 
 

Od 18.12. opět zavíráme. Obědy i večeře si ale můžete objednat v "okénku La Hospody"

Aktuální nařízení vlády ČR nás opět nutí zavřít restauraci Le Marché od pátku 18.12.2020 do odvolání. Nově pro vás však v naší sesterské restauraci La... pokračovat ve čtení »

 
 

Dárkové vouchery Le Marché můžete nově zakoupit i v naší sesterské restauraci La Hospoda

Od pátku 18. 12. můžete nově zakoupit DÁRKOVÉ VOUCHERY DO LE MARCHÉ přes výdejové okénko naší sesterské restaurace La Hospoda v centru Karlových... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoční vouchery na zážitkovou večeři v Le Marché, Karlovy Vary

Vánoce se pomalu blíží a i přes současnou situaci určitě nikdo nezanevře na dárky. Restaurace a většina obchodů jsou sice zavřené, ale to nebrání nákupu... pokračovat ve čtení »

 
 
Le marché

Kde se vážně dobře najíst ve Varech? Vyzkoušejte Le Marché a La Hospodu!

Pokud hledáte místo v Karlových Varech, kde se vážně skvěle najíte, máme pro vás dva tipy ;-). A i když by se mohlo zdát, že při tomto doporučení nejsme zcela... pokračovat ve čtení »

 
 

Letní menu ze sezónních surovin

Léto je v plném proudu! Mění se nejen počasí, ale také sezónní suroviny a s nimi také naše menu, které pro vás denně sestavuje náš šéfkuchař Honza Krajč... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5  ... 22 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia