přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Otevírací doba od 24.12. 2015 do 03.01.2016

  Otevírací doba během svátků: 24.12.2015 - zavřeno 25.12.2015 - zavřeno 26.12.2015 - zavřeno 27.12.2015 - otevřeno od 13:00 hod 28.12.-30.12.2015 - otevřeno... pokračovat ve čtení »

 
 

Máslové rohlíčky - recept J. Krajče nejen na Vánoce

Dalším ze sladkých receptů našeho šéfkuchaře J. Krajče jsou máslové rohlíčky (stříkané), které můžete podávat jako vánoční cukroví, nebo také... pokračovat ve čtení »

 
 

Tip na dárek k Vánocům: voucher do zážitkové restaurace Le Marché

Advent začal, Vánoce tu budou za chvíli a je nejvyšší čas na nákup dárků. Chcete-li svým blízkým darovat něco originálního, co si skutečně užijí, darujte... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept na brownies Jana Krajče

Vyzkoušejte na letošní Vánoce další neobvyklý recept - brownies Jana Krajče. Brownies sice úplně nepatří mezi tradiční vánoční cukroví, ale na svátečným... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoční cukroví Honzy Krajče: Dětské čokoládové překvapení

Další výborný recept na vánoční cukroví od Honzy Krajče je určen především dětem. Na dětském čokoládovém překvapení si ale pochutnají beze sporu i... pokračovat ve čtení »

 
 

Úžasně křupavé čokoládové kuličky - recept Honzy Krajče

Děláte na Vánoce čokoládové kuličky? Vyzkoušejte tento rok úžasné křupavé čokoládové kuličky Honzy Krajče. Chutnají, jak už je z názvu znát, úžasně a... pokračovat ve čtení »

 
 

Hnětené skořicové rohlíčky s pistáciemi Honzy Krajče

Další skvělý recept na vánoční cukroví, který pro vás náš šéfkuchař Honza Krajč připravil, je recept na skořicové rohlíčky s pistáciemi. Vyzkoušejte je... pokračovat ve čtení »

 
 

Sněhová vánoční srdíčka - recept od Honzy Krajče

Vážení příznivci. Advent je za dveřmi, tak pro vás náš šéfkuchař Honza Krajč připravil několik receptů na vánoční cukroví. Zkuste tyto Vánoce připravit... pokračovat ve čtení »

 
 

Recept na Rakousko-vídeňské Sablé od Honzy Krajče

Přináším vám další sladký recept na Rakousko-vídeňské Sablé. Křehké máslové sušenky, které si zajisté zamilujete. Časová náročnost příprava 20... pokračovat ve čtení »

 
 

Cateringové služby pro náročné - Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Připravujete společenskou, firemní či rodinnou akci, u níž si přejete, aby bylo vše dokonalé? Pak nesmíte zapomenout ani na dokonalý catering. Pokud ale nevíte,... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 ... 16 17 18 19 20 21 další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia