přeskočit k navigaci »

Zážitková večeře v Le Marché Karlovy Vary - skvělý dárek pro každého

28.08.2018

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Vybírání a shánění dárků nepatří mezi nejoblíbenější disciplíny a to hlavně u mužů. Je-li doplněno ještě časovým stresem, může se stát pro dotyčného menší noční můrou. Navíc vybrat finančně dostupný a kvalitní dárek, z něhož bude mít obdarovaný skutečně radost nemusí být snadné...

Není zážitek, jako zážitek...

Trendem posledních let je darování zážiků a nerozlučně k nim patří i zážitková gastronomie. Pokud si vaši blízcí rádi pochutnají na vybraném jídle, je dárkový voucher na zážikové menu skvělou volbou! Slevové servery jsou sice takových poukazů plné, nicméně přiznejme si že, dárek, který křicí "Jsem ze sleváče", nemusí udělat až takový dojem, jaký jste původně zamýšleli.

Ať už se jedná o dárek pro partnerku, kamaráda, rodiče nebo kolegu v práci, darujte jim skutečný gastronomický zážitek který ve spojení se stylovým prostředím a profesionálním přístupem personálu přinese kýžený efekt. Darujte jim voucher do zážitkové restaurace Le Marché Karlov Vary šéfkuchaře Honzy Krajče!

Restaurace s netradičním konceptem nového menu na každý den

Pokud jste ještě o této restauraci neslyšeli, pak vězte, že nabízí každý den nové zážitkové menu zaručeně z čerstvých domácích i zahraničních surovin. Symfonii chutí ladí šéfkuchař do 3chodového oběda a 3 chodové večeře. Pro skutečné labužníky jso připravena speciální degustační menu: 6chodové degustační menu, které je průřezem večerní nabídkou, nebo speciální mnohachodové VIP menu podávané samotným šéfkuchařem Honzou Krajčem u stolu v otevřené kuchyni.

Rychlý a pohodlný nákup

Kvůli dárkovým voucherům navíce nemusíte běhat po obchoďáku. Můžete je zakoupit buď osobně přímo v restauraci Le Marché v Karlových Varech nebo si je vyžádat v elektronické podobě na e-mailu info@le-marche.cz. Hodnotu voucheru si určíte sami, nejnižší částka, za kterou je možné poukaz zakoupit je 500 Kč.

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den kromě neděle
od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia