přeskočit k navigaci »

Villa Basileia Riverside a Le Marché NOVĚ spolu

13.04.2021

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Restaurace Le Marché sídlí v krásné novorománské Ville Basileia, kterou nechala postavit hraběnka von Lippe v 19. století. Větší část vily slouží již dlouhá léta jako hotel, který si oblíbili čeští i zahraniční hosté. Od 1. ledna 2021 však nefungují oba provozy jen "vedle sebe", ale nově spolu.

Začátkem letošního roku se společnost Easyfood service s. r. o., která provozuje restauraci Le Marché a také sesterskou restauraci La Hospoda v centru Karlových Varů, stala nově také provozovatelem hotelu Villa Basileia Riverside. Zákazníkům tak nyní bude moci nabídnout nejen vysoký standard gastronomických, ale také ubytovacích služeb.

Slavnostní otevření hotelu

I přes to, že otevření hotelu "pod novým vedením" komplikuje nepříznivá epidemiologická situace, věříme, že budeme moci první hosty přivítat již během jara. Rezervace ubytování lze provést on-line přímo na webu hotelu www.villabasileia.cz, kde mají hosté vždy garanci nejnižší ceny. Rezervaci lze ale učinit i e-mailem nebo telefonicky. Všechny potřebné informace a kontaktní údaje najdete na www.villabasileia.cz.

Přípravy vrcholí

Ani v době nuceného dočasného uzavření však nezahálíme a pracujeme na úpravách interiérů i exteriéru vily. Na hosty tak čekají nové odpočinkové plochy v zahradě hotelu i částečně nové vybavení pokojů a podobně.

Pro návštěvníky hotelu Villa Basileia Riverside a hosty zážitkové restaurace Le Marché chystáme také nové nabídky. Proto nezapomeňte sledovat naše weby a profily na sociálních sítích, kde pravidelně o všech novinkách informujeme:

Hotel Villa Basileia Riverside
web: www.villabasileia.cz
FB: www.facebook.com/basileiaKV
Instagram: www.instagram.com/villa_basileia_karlovy_vary

Restaurace Le Marché
web: www.le-marche.cz
FB: www.facebook.com/lemarchekv
Instagram: www.instagram.com/restaurant_le_marche_kv

Restaurace La Hospoda
web: www.lahospoda.cz
FB: www.facebook.com/restauracelahospoda
Instagram: www.instagram.com/lahospoda

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia