přeskočit k navigaci »

Vánoční vouchery na zážitkovou večeři v Le Marché, Karlovy Vary

05.11.2020

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Vánoce se pomalu blíží a i přes současnou situaci určitě nikdo nezanevře na dárky. Restaurace a většina obchodů jsou sice zavřené, ale to nebrání nákupu dárků on-line. Z bezpečí domova můžete vybírat z nepřeberného množství zboží i služeb. I my vám proto nabízíme možnost nákupu dárkových voucherů on-line.

Pozvěte své blízké prostřednictvím dárkového voucheru na zážitkouvou večeři do restaurace Le Marché v Karlových Varech, která patří podle recenzí zákazníků i hodnocení odborníků k těm nejlepším v České republice, více >>.

Večeři nabízíme v podobě:

  • tříchodového menu - výběr ze 3 předkrmů, 2 hlavních chodů a 2 dezertů nebo variace francouzských sýrů
  • šestichodové degustační menu - ochutnáte všechny 3 předkrmy, oba hlavní chody a zvolíte si 1 ze 2 dezertů nebo variace francouzských sýrů
  • VIP menu - mnohachodové menu servírované šéfkuchařem Honzou Krajčem u VIP stolu v naší otevřené kuchyni - dostupné pouze po předchozí objednávce pro max. 4 osoby

Máte-li zájem o nákup dárkových voucherů, napište nám na e-mail info@le-marche.cz.

Od pátku 18. 12. můžete nově zakoupit DÁRKOVÉ VOUCHERY DO LE MARCHÉ přes výdejové okénko naší sesterské restaurace La Hospoda v centru Karlových Varů.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

❗Hodnota voucheru 500 Kč, 1.000 Kč, 1.500 Kč, 2.000 Kč atd.
❗Platnost voucheru je 6 měsíců od skončení vládních nařízení spojených s uzavřením restaurací. Pokud by během platnosti voucheru byla restaurace opět z nařízení vlády uzavřena, prodlužuje se o tuto dobu platnost voucheru.

Celý tým zážitkové restaurace Le Marché Karlovy Vary se už těší na to, až bude moci opět přivítat hosty po této vynucené pauze.

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den kromě neděle
od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia