přeskočit k navigaci »

Už jste si našli Le Marché v Gastromapě Lukáše Hejlíka?

20.12.2018

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Jak jste si již mohli několikrát všimnout, patří restaurace Le Marché k oblíbeným karlovarským podnikům herce a gurmána Lukáše Hejlíka, který ji také zanesl na svou gastromapu. Pokud jste o tomto projektu ještě neslyšeli, tak vězte, že Gastromapa Lukáše Hejlíka je takovou českou obdobou slavného Michelinského průvodce. Oba totiž vyhledávají a představují různé podniky, v nichž si skutečně pochutnáte. Na Lukášovo gastromapě ale nenajdete jen restaurace. Můžete si tu najít fotoreporty také z kaváren, bister, barů... Takže se do ní vyplatí nakouknout ať už cestujete kamkoliv a za jakýmkoliv účelem. Nemáte-li čas na večeři, jistě vás potěší třeba i tipem na výbornou kávu.

Video "Proč si udělat výlet do Karlových Varů"

Kromě odkazu v této unikátní mapě plné gastronomických perel, věnoval Lukáš naší restauraci i jedno ze série videí o českých podnicích, které stojí za to navšívit. Podívejte se na něj >>

Chystá se kniha s 365 tipy na skvělou restauraci

Snad už můžeme prozradit, že restauraci Le Marché zařadil Lukáš i do své knihy, která z téměř 1000 bodů na jeho gastromapě vybírá těch 365 TOP podniků. Tohoto unikátního průvodce českou moderní gastronomií budete moci zakoupit v knihkupectvích již začátkem příštího roku. Několik výtisků bude k dispozici přímo i v Le Marché.

Nechte se zlákat Lukášem Hejlíkem k toulkám za špičkovou gastronomií. A nezapomeňte zavítat i do restaurace Le Marché Karlovy Vary.

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia