přeskočit k navigaci »

Svatý Valentýn se blíží. Už máte rezervaci na večeři a dárek?

28.01.2019

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Někteří ho nesnáší, jiní ho milují… Asi tak je vnímám svátek zamilovaných - Den svatého Valentýna v České republice. Odpůrci často argumentují chybějící tradicí tohoto svátku, ale proč si neudělat třeba právě v tento den čas a prostor vyjádřit, nebo zopakovat city ke své lásce?

Pokud patříte k těm, kterým blížící se záplava srdíček květin a poselství lásky lahodí, dovolte nám připomenout, že v roce 2019 připadá Valentýn (14.2.) na čtvrtek. A protože v tento výjimečný den bývá v restauracích často plno, neváhejte včas rezervovat místa na romantickou večeři.

Není-li pro vás prostředek pracovního týdne úplně ideálním časem na romantickou procházku a večeři, pak můžete ke květinám a bonboniéře (na které určitě nezapomeňte!) připojit voucher na romantickou večeři a tu si pak naplánovat tak, jak se bude vám a vaší drahé polovičce nejvíce hodit.

Chcete-li, aby tato večeře byla zážitkem, rezervujte místo, nebo kupte voucher v restauraci Le Marché Karlovy Vary. Kromě výtečných pokrmů, které šéfkuchař Jan Krajč podává formou tříchodového, šestichodového, nebo VIP degustačního menu, jistě oceníte příjemné prostředí, profesionální personál a širokou nabídku kvalitních vín! Vouchery si můžete vyzvednou osobně přímo v restauraci, nebo koupit pohodlně on-line. Více informací o voucherech >>

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia