přeskočit k navigaci »

Svatební hostina v Le Marché Karlovy Vary - jedinečné svatební menu

09.03.2015

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Svatební hostina je jednou  z nejdůležitějších součástí svatebního dne. A právě dobře sestavené menu, připravené z čerstvých surovin z rukou profesionála může ještě umocnit zážitek z tohoto výjimečného dne.

Svatební menu od vyhlášeného šéfkuchaře

Restaurace Le Marché Karlovy Vary, nejlépe hodnocená karlovarská restaurace podle Tripadvisor.com, má bohaté zkušenosti s přípravou svatebních hostin i dalších akcí pořádaných přímo v restauraci i mimo ni. Ať už si přejete klasickou hostinu, bohatý raut nebo méně formální garden party, šéfkuchař Jan Krajč vám rád poradí s výběrem pokrmů, nápojů, uspořádáním svatební tabule apod. Nechte si navrhnout originální svatební menu, nebo udělejte zážitek z toho klasického.

Svatební hostinu pro vás přichystáme kdekoliv

Svatební hostinu pro vás rádi připravíme přímo v restauraci Le Marché a na přilehlé letní terase (kapacita 24+40 osob). Pokud vám však naše prostory nevyhovují, rádi pro vás svatební menu přichystáme i kdekoliv jinde v Karlovarském kraji. Pokud ještě místo pro svatební hostinu vybrané nemáte, rádi vám při jeho hledání poradíme. Zajistíme kompletní svatební catering včetně mobiliáře, nádobí, personálu a dalších nepostradatelných detailů, nebo jen vámi vybrané služby. Vše přesně podle vašeho přání.

Uděláme z vaší svatební hostiny zážitek!

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia