přeskočit k navigaci »

Romantika na Valentýna v restauraci Le Marché

20.01.2020

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Valentýn je skvělou příležitostí, kdy můžete pozvat své milované na výbornou večeři a užít si chvíli klidu v romantickém prostředí se sklenkou vybraného vína. Tento den se proto většina z nás snaží udělat alespoň trochu výjimečným. Pokud je to i váš případ, udělejte pro sebe a svou lásku krásný večer v zážitkové restauraci Le Marché v Karlových Varech.

3chodové, 6chodové nebo VIP degustační menu

Pro svátek zamilovaných připravuje náš šéfkuchař další skvělé zážitkové menu, ke kterému vám číšníci rádi doporučí dobré víno z naší nabídky. Jako obvykle budete moci vybírat ze 3 předkrmů, 2 hlavních chodů a 3 dezertů. Budete-li chtít objevit všechny jeho chutě, nemusíte zůstávat u běžného 3chodového menu, ale objednejte si degustační 6chodové menu. Nebo se můžete stát osobním hostem šéfkuchaře a u speciálního stolu v naší otevřené kuchyni ochutnat mnohachodové degustační VIP menu šéfkuchaře (nutno zmínit při rezervaci).

Nestíháte večeři 14.2.? Darujte voucher!

Máte-li ale na valentýnský večer už jiné plány, a přesto si chcete dopřát k této příležitosti zážitkovou večeři, darujte svému protějšku dárkový voucher, který si můžete vyzvednout osobně v naší restauraci, nebo zakoupit on-line. Více o dárkových voucherech >>

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia