přeskočit k navigaci »

Raut z Le Marché Karlovy Vary: moderní rautové menu a profesionální servis

23.03.2015

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Rauty jsou oblíbenou součástí společenských akcí všeho druhu. Raut se koná obvykle po skončení oficiální části akce. Cílem je nejen občerstvení, ale hlavně setkání hostů a společenská konverzace. Rautové menu se většinou skládá z teplé i studené kuchyně. Výjimkou nejsou ani zákusky, čokoládové pralinky a další cukrářské výrobky. Z nápojů jsou k dispozici nealko nápoje, víno i pivo. Není zvykem, aby hosté během rautu příliš posedávali. Lidé by měli během rautu korzovat. Obvykle je ale přeci jen k dispozici nějaké místo, kde si lze jídlo v klidu vychutnat.

Ať už se jedná o vernisáž výstavy, konferenci, svatbu, recepci, firemní večírek, golfový turnaj, či důležité jednání, může kvalita podávaného jídla a servisu na rautu značně ovlivnit celkový dojem hostů z celé akce.

Moderní raut z nejlépe hodnocené karlovarské restaurace

Hledáte-li profesionální catering, který přispěje k tomu, že hosté budou na vaši akci ještě dlouho v dobrém vzpomínat, pak nepřehlédněte nabídku cateringu z restaurace Le Marché Karlovy Vary.

Restaurace Le Marché Karlovy Vary, nejlépe hodnocená karlovarská restaurace podle Tripadvisor.com, má bohaté zkušenosti s přípravou rautů pro různé malé i velké společenské akce. Samozřejmostí je “full-service” - zajištění jídla, nápojů, personálu, ale také veškerého nádobí, mobiliáře a dalšího potřebného vybavení. Šéfkuchař Jan Krajč, vám rád poradí se sestavením rautového menu, výběrem nápojů, uspořádáním a výzdobou stolů i vhodného místa pro celou akci, nebo jen raut samotný.

Pro bližší informace o cateringu nás neváhejte kontaktovat.

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia