přeskočit k navigaci »

aktuality

Novinky z restaurace Le Marché

 

Velikonoční menu Honzy Krajče

S Velikonocemi se vrací do kuchyní spousta mladých čerstvých surovin i tradičních pokrmů. Jak je do našeho menu zakomponoval šéfkuchař Honza Krajč? Přesvědčte... pokračovat ve čtení »

 
 

Týden moderní české kuchyně

Zveme vás na moderní českou kuchyni Honzy Krajče a šéfkuchaře připravované restaurace La Hospoda Petra Šárköziho do restaurace Le Marché! Podívejte se s námi... pokračovat ve čtení »

 
 

Kam na oběd v Karlových Varech?

Hledáte-li příjemné místo na oběd v Karlových Varech s vynikajícím obědovým menu, profesionální obsluhou a příjemným prostředím, pak si rezervujte stůl v... pokračovat ve čtení »

 
 

Jaro mění menu restaurace, aneb máme rádi sezónní suroviny

Jaro se blíží a s ním i jarní suroviny, z nichž bude tým restaurace Le Marché Karlovy Vary připravovat nové zážitkové menu na každý den. Po zimě se vrátí... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatý Valentýn se blíží. Už máte rezervaci na večeři a dárek?

Někteří ho nesnáší, jiní ho milují… Asi tak je vnímám svátek zamilovaných - Den svatého Valentýna v České republice. Odpůrci často argumentují... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace od 23.1. do 27.1.2019

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o tom, že ve dnech od 23.1. do 27.1.2019 bude restaurace Le Marché v Karlových Varech uzavřena.Budeme se na vás... pokračovat ve čtení »

 
 

Už jste si našli Le Marché v Gastromapě Lukáše Hejlíka?

Jak jste si již mohli několikrát všimnout, patří restaurace Le Marché k oblíbeným karlovarským podnikům herce a gurmána Lukáše Hejlíka, který ji také zanesl... pokračovat ve čtení »

 
 

Otevírací doba o vánočních svátcích v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Vážení hosté, během letošních vánočních svátků bude restaurace Le Marché uzavřena 24.-25. prosince a 1. ledna. Naopak bude výjimečně otevřena v... pokračovat ve čtení »

 
 

Skvělý tip na vánoční dárky pro ženy i muže - zážitková večeře!

Vánoce se blíží a vybírání vánočních dárků se zdá rok od roku těžší... Pokud i vy hledáte tipy na vánoční dárky, jeden pro vás máme. Užijí si ho... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoční večírek v zážitkové restauraci Le Marché Karlovy Vary

Konec roku se blíží a s ním i vánoční firemní večírky. Pokud i vy plánujete uspořádat vánoční setkání, pozvěte své kolegy či klienty do zážitkové... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6 7  ... 11 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia