přeskočit k navigaci »

aktuality

Novinky z restaurace Le Marché

 

Romantika na Valentýna v restauraci Le Marché

Valentýn je skvělou příležitostí, kdy můžete pozvat své milované na výbornou večeři a užít si chvíli klidu v romantickém prostředí se sklenkou vybraného... pokračovat ve čtení »

 
 

Le Marché v TOP 10 Maurerova výběru Grand Restaurant 2020

S velkou radostí oznamujeme všem milovníkům zážitkové gastronomie, že naše restaurace Le Marché pod vedením šéfkuchaře Honzy Krajče se dostala do TOP 10... pokračovat ve čtení »

 
 

Silvestr 2019 v Le Marché se slavnostním menu

Silvestr a příchod nového roku je skvělou příležitostí pro oslavy a nové zážitky. Pokud dáváte přednost klidnému posezení u vynikajícího jídla a... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatomartinské zážitkové menu - skvělý tip na večeři!

Zima se nezadržitelně blíží a s ní i oblíbené svatomartinské speciality. Nové sezónní suroviny jsou skvělou možností pro sestavení speciálního... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech pro opravdové milovníky jídla? Le Marché!

Pokud se řadíte mezi skutečné milovníky jídla, pak určitě pečlivě vybíráte, do jaké restaurace zajdete na oběd nebo na večeři. Vybíráte-li restauraci v... pokračovat ve čtení »

 
 

Hodnocení restaurací v Karlových Varech

V současnosti se lidé při výběru prakticky čehokoliv rozhodují podle hodnocení a recenzí, které najdou na internetu. Ne jinak je tomu i při výběru restaurací.... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech - inspirace z celého světa

Restaurace Le Marché, která stojí na klidném nábřeží řeky Teplé v lázeňské zóně Karlových Varů, bývá často milně označována jako francouzská. I když... pokračovat ve čtení »

 
 

UPOZORNĚNÍ: Uzavření restaurace Le Marché 7.7.-14.7.2019

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že ve dnech 7. 7. - 14 . 7. 2019 bude restaurace Le Marché v Karlových Varech UZAVŘENA. Těšit se na vaši... pokračovat ve čtení »

 
 

La Hospoda - nová restaurace v Karlových Varech

V Karlových Varech se zrodil unikátní gastronomický projekt restaurace La Hospoda, která nabízí tradiční české speciality se svěžím dotekem moderních... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech s příjemnou zahrádkou? Le Marché!

Hledáte-li v teplém letním počasí v Karlových Varech restauraci, která by vám kromě gastronomického zážitku poskytla i příjemné posezení na letní terase, pak... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6  ... 11 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia