přeskočit k navigaci »

aktuality

Novinky z restaurace Le Marché

 

Le Marché - ideální místo pro firemní akce i teambulding v Karlových Varech

Hledáte-li vhodné místo pro firemní akci, nebo méně akční teambulding, pak je pro vás gurmánská restaurace Le Marché v Karlových Varech tím pravým místem. O... pokračovat ve čtení »

 
 

Vyhlášení vítěze soutěže o zážitkový oběd pro 2 osoby

Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži o zážitkový oběd v restauraci Le Marché Karlovy Vary pro 2 osoby. Je na čase vyhlásit šťastného... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatba Karlovy Vary - svatební hostiny, svatební rauty

Karlovy Vary jsou oblíbeným místem pro konání svateb nejen u místních, ale také u návštěvníků. V Karlových Varech najdete spoustu míst s jedinečnou... pokračovat ve čtení »

 
 

Vyhlašujeme soutěž o voucher na obědové menu pro 2 osoby

Vyhrajte oběd pro 2 v zážitkové restauraci Le Marché v Karlových Varech. Stačí, když označíte naši facebookovou stránku jako “To se mi líbí” a do... pokračovat ve čtení »

 
 

Restaurace v Karlových Varech

Restaurace v Karlových Varech najdete prakticky na každém rohu. Čím blíže centru a lázeňské zóně, tím koncentrace restaurací houstne. Jak si z nich ale vybrat?... pokračovat ve čtení »

 
 

Karlovy Vary nejsou jen kolonády a prameny - objevte krásy zážitkové gastronomie

Zážitková gastronomie si v posledních letech získává stále větší oblibu nejen u cizinců, ale také u Čechů. Už není výjimkou, že se stane vyhlášená... pokračovat ve čtení »

 
 

Škola vaření s Honzou Krajčem v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Máte rádi gurmánskou kuchyni a rádi byste pronikli do tajů přípravy a servírování vybraných specialit, které si doma netroufnete uvařit? Chtěli byste si vy,... pokračovat ve čtení »

 
 

Oslavte Valentýna večeří v Le Marché, nebo darujte voucher

Hledáte výjimečné místo pro valentýnskou večeři, nebo nějaký netradiční dárek? Pak pozvěte svou lásku na večeři do zážitkové restaurace Le Marché Karlovy... pokračovat ve čtení »

 
 

Novinka v nabídce zážitkových menu restaurace Le Marché Karlovy Vary

Oblíbili jste si kuchyň našeho šéfkuchaře Honzy Krajče a rádi si jednou za čas v restauraci Le Marché Karlovy Vary uděláte z oběda či večeře gurmánský... pokračovat ve čtení »

 
 

Uzavření restaurace Le Marché od 24. 1. do 31. 1. 2016

Rádi bychom vás informovali o tom, že restaurace Le Marché Karlovy Vary bude v termínu od 24. ledna do 31. ledna 2016 uzavřena. Znovu otevřeno bude od pondělí 1.... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: « předchozí 1 ... 7 8 9 10 11 12 další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia