přeskočit k navigaci »

aktuality

Novinky z restaurace Le Marché

 

Blogeři doporučují: Jedno z nejlepších míst kde se najíst v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou lákavou destinací pro cestovatele z celého světa. Láká je unikátní lázeňská léčba, slavné památky, krásná příroda, jedinečná atmosféra... pokračovat ve čtení »

 
 

Nabídka práce: hledáme kuchaře

Pro naši zážitkovou restauraci Le Marché v Karlových Varech hledáme kuchaře, který bude mít chuť přiučit se moderním trendům "vysoké gastronomie" pod vedení... pokračovat ve čtení »

 
 

Rozhovor s naším šéfkuchařem Honzou Krajčem

Náš šéfkuchař Honza Krajč byl nedávno hostem Radima Jehlíka v živém vysílání Českého rozhlasu Karlovy Vary. Řeč byla o gastronomii a jeho cestě od... pokračovat ve čtení »

 
 

Přijmeme vrchního číšníka/servírku

Do naší zážitkové restaurace Le Marché v Karlových Varech hledáme vrchního číšníka/servírku. Koho hledáme Hledáme zkušeného číšníka nebo zkušenou... pokračovat ve čtení »

 
 

Slavní hosté Mezinárodního filmového festivalu v Le Marché

Každý rok během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary si nás najde plno VIP hostů. Někteří z nich se k nám pravidelně každý rok vrací, nebo nás... pokračovat ve čtení »

 
 

Užijte si letní menu na naší terase u řeky

K letnímu menu a osvěžujícím drinkům patří také venkovní posezení, které si v Le Marché můžete užít naplno v naší rozkvetlé zahradě. Už v loňském... pokračovat ve čtení »

 
 

Vánoce v restauraci Le Marché v Karlových Varech

Během vánočních svátků bude restaurace Le Marché v Karlových Varech otevřená zcela bez omezení dle běžné otevírací doby: denně od 12 do 22 hodin Pokud si... pokračovat ve čtení »

 
 

Vyřešte vánoční dárky voucherem na zážitkovou večeři

Hledáte ideální vánoční dárek, který potěší každého dospělého a ještě bez náročného běhání po obchodech? Darujte voucher na gastronomický zážitek.... pokračovat ve čtení »

 
 

Štědrovečerní večeře v Le Marché v Karlových Varech! Vychutnejte si Vánoce jinak...

Pro všechny, kteří si na Štědrý večer rádi vychutnají i jíné laskominy, než tradičního českého kapra s bramborovým salátem, připravil náš šéfkuchař... pokračovat ve čtení »

 
 

Užívejte si gastronomické zážitky 7 dnů v týdnu v restauraci Le Marché v Karlových Varech

Život je krátký a proto byste si ho měli každý den něčím zpříjemnit. A v restauraci Le Marché si můžete nyní zpříjemnit 7 dnů v týdnu. Nově máme totiž... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: 1 2 3 4  ... 12 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia