přeskočit k navigaci »

aktuality

Novinky z restaurace Le Marché

 

Vánoce v restauraci Le Marché v Karlových Varech

Během vánočních svátků bude restaurace Le Marché v Karlových Varech otevřená zcela bez omezení dle běžné otevírací doby: denně od 12 do 22 hodin Pokud si... pokračovat ve čtení »

 
 

Vyřešte vánoční dárky voucherem na zážitkovou večeři

Hledáte ideální vánoční dárek, který potěší každého dospělého a ještě bez náročného běhání po obchodech? Darujte voucher na gastronomický zážitek.... pokračovat ve čtení »

 
 

Štědrovečerní večeře v Le Marché v Karlových Varech! Vychutnejte si Vánoce jinak...

Pro všechny, kteří si na Štědrý večer rádi vychutnají i jíné laskominy, než tradičního českého kapra s bramborovým salátem, připravil náš šéfkuchař... pokračovat ve čtení »

 
 

Užívejte si gastronomické zážitky 7 dnů v týdnu v restauraci Le Marché v Karlových Varech

Život je krátký a proto byste si ho měli každý den něčím zpříjemnit. A v restauraci Le Marché si můžete nyní zpříjemnit 7 dnů v týdnu. Nově máme totiž... pokračovat ve čtení »

 
 

Od pondělí 31. 5. otevřeno bez omezení

Od pondělí 31. května otevíráme už bez omezení nejen zahrádku, ale také vnitřek restaurace. Zážitkové menu našeho šéfkuchaře Honzy Krajče si tak budete moci... pokračovat ve čtení »

 
 

Restauraci Le Marché OTEVÍRÁME 24. května!

S velikou radostí vám konečně můžeme oznámit, že po dlouhé vynucené přestávce OTEVÍRÁME v pondělí 24. května restauraci Le Marché. Společně s ní se... pokračovat ve čtení »

 
 

Villa Basileia Riverside a Le Marché NOVĚ spolu

Restaurace Le Marché sídlí v krásné novorománské Ville Basileia, kterou nechala postavit hraběnka von Lippe v 19. století. Větší část vily slouží již dlouhá... pokračovat ve čtení »

 
 

Automatické prodloužení dárkových voucherů

Vážení zákazníci a milovníci zážitkové kuchyně šéfkuchaře Hozy Krajče, máme pro vás informace k automatickému prodloužení platnosti dárkových... pokračovat ve čtení »

 
 

Nejlepší Foie Gras v Karlových Varech? No přeci u nás!

Restaurace Le Marché Karlovy Vary získala ocenění od Restaurant Guru za NEJLEPŠÍ FOIE GRAS v Karlových Varech. Ocenění jsme získali na základě hodnocení našich... pokračovat ve čtení »

 
 

Od 18.12. opět zavíráme. Obědy i večeře si ale můžete objednat v "okénku La Hospody"

Aktuální nařízení vlády ČR nás opět nutí zavřít restauraci Le Marché od pátku 18.12.2020 do odvolání. Nově pro vás však v naší sesterské restauraci La... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: 1 2 3 4  ... 11 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia