přeskočit k navigaci »

aktuality

Novinky z restaurace Le Marché

 

Oslavte Valentýna zážitkovou večeří nebo darujte voucher!

Valentýn = láska! Ať už ji svému protějšku projevíte pozváním na nezapomenutelnou romantickou večeři do restaurace Le Marché v Karlových Varech, nebo květinami... pokračovat ve čtení »

 
 

Pozvánka do vánočních Karlových Varů

V Karlových Varech finišují vánoční přípravy. Už tak jedinečná atmosféra města se rozzáří vánočními světly, rozezní koledami a provoní svařákem.... pokračovat ve čtení »

 
 

24. a 25. prosince budeme mít ZAVŘENO

Vánoce mají být svátky klidu a míru strávené v rodinném kruhu. I my jsme se letos rozhodli pro klid domova a proto restaurace Le Marché a hotel Villa Basileia... pokračovat ve čtení »

 
 

Nejlepší vánoční dárek pro gurmána? Voucher do Le Marché!

Pokud hledáte vhodný vánoční dárek pro své blízké, kteří milují fine dining a umí si užít vyladěné chutě každého chodu od předkrmu po dezert v kombinaci... pokračovat ve čtení »

 
 

Zážitkové menu v Le Marché - Silvestr 31. 12. 2022

Jako každý rok, připravil i letos pro naše hosty šéfkuchař Honza Krajč speciální silvestrovské menu. Můžete se těšit na hostinu o 7 chodech, ve které nechybí... pokračovat ve čtení »

 
 

Žemlovka Honzy Krajče jako ze Souboje na talíři na menu každý den!

Souboj na talíři, který jste mohli vidět začátkem října na TV Nova a Voyo, přinesl zvýšenou poptávku po žemlovce Honzy Krajče. Právě tu totiž v rámci... pokračovat ve čtení »

 
 
source: https://www.facebook.com/theluxuryvacation

Cestovatelé LuxuryVacationGuide doporučují výlet do Karlových Varů a návštěvu Le Marché

Moderní cestování už dávno nezahrnuje jen itinerář plný památek. Své pevné místo v něm mají také zážitky a to i ty gastronomické. Proto si pár cestovatelů... pokračovat ve čtení »

 
 

Souboj na talíři z Karlových Varů s naším šéfkuchařem Honzou Krajčem v Le Marché

Oblíbená kuchařská show Soubou na talíří známých českých kuchařů Honzy Punčocháře, Přemka Forejta a Radka Kašpárka zavítala i do Karlových Varů a naší... pokračovat ve čtení »

 
 

Blogeři doporučují: Jedno z nejlepších míst kde se najíst v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou lákavou destinací pro cestovatele z celého světa. Láká je unikátní lázeňská léčba, slavné památky, krásná příroda, jedinečná atmosféra... pokračovat ve čtení »

 
 

Nabídka práce: hledáme kuchaře

Pro naši zážitkovou restauraci Le Marché v Karlových Varech hledáme kuchaře, který bude mít chuť přiučit se moderním trendům "vysoké gastronomie" pod vedení... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: 1 2 3 4  ... 13 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia