přeskočit k navigaci »

Nejlepší restaurace podle Tripadvisor.com v Karlových Varech? Le Marché!

09.02.2015

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Za osvědčeného rádce, ať už se jedná o destinace, hotely či restaurace po celém světě, je považován server Tripadvisor.com. Miliony turistů na něm zanechávají recenze z navštívených míst, která zároveň hodnotí. Ostatní si tak díky tomu mohou lépe vybrat, kam se zrovna vypraví, kde se ubytují, nají apod. Tisíce různých hodnocení si na Tripadvisor.com vysloužily už i Karlovy Vary. A v žebříčku restaurací se dlouhodobě drží na prvním místě zážitková restaurace Le Marché.

Vítězí originální koncept, skvělé jídlo, milý personál a příjemné prostředí

V několika desítkách českých i zahraničních recenzích na ni najdete téměř vždy jen chválu. Recenzenti hodnotí pozitivně hlavně výtečné jídlo od šéfkuchaře Jana Krajče, kterého lze sledovat při práci v otevřené kuchyni. K dalším hodnoceným pozitivům patří ochotný personál, příjemné prostředí v restauraci i na letní terase, či nabídka restaurace, kterou netvoří běžný jídelní lístek, ale na každý den několik nově sestavených zážitkových menu.

Pokud chcete i vy při své návštěvě Karlových Varů navštívit skutečně dobrou restauraci, navštivte zážitkovou restauraci Le Marché.

Kontakt >>
Rezervace >>

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia