přeskočit k navigaci »

Kde se vážně dobře najíst ve Varech? Vyzkoušejte Le Marché a La Hospodu!

28.08.2020

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

Pokud hledáte místo v Karlových Varech, kde se vážně skvěle najíte, máme pro vás dva tipy ;-). A i když by se mohlo zdát, že při tomto doporučení nejsme zcela objektivní, podporují ho stovky kladných recenzí na TripAdvisoru, Googlu, Facebooku, Seznam Firmách...

Le Marché - nový gastronomický zážitek každý den

Restaurace Le Marché se řadí do kategorie zážitkových restaurací. V Karlových Varech je vlastně jedinou restaurací, která se pyšní tímto přívlastkem. Mohli jste se o ní dočíst nejen v regionálních médiích, ale třeba také v průvodci po nejlepších českých restauracích  časopisu EURO, který označil Le Marché jako nejlepší restauraci v Karlových Varech a jednu z TOP 100 restaurací v ČR v letech 2015, 2016 a 2017. V roce 2019 se Le Marché umístila mezi 10 nejlepšími restauracemi v ČR podle tzv. Maurerova výběru.

Menu v Le Marché je každý den jiné. Z aktuálně dostupných čerstvých surovin ho připravuje šéfkuchař Honza Krajč, kterého můžete znát z televize, kde měl vlastní pořad o vaření. Jeho delikatesy inspirované kuchyněmi z celého světa si můžete vychutnat v podobě 3chodového obědu, 3chodové večeře, 6chodového degustačního menu, nebo VIP menu šéfkuchaře, které servíruje šéfkuchař osobně u stolu v otevřené kuchyni.

Interiér, krásná stíněná terasa, vynikající jídlo, kvalitní vína i káva, servis, plating... Vše odpovídá nárokům i těch nejnáročnějších gurmánů. Přijďte to také zažít!

REZERVACE LE-MARCHÉ >>

La Hospoda - delikátní česká kuchyně  a nejlepší pivo na světě

Sesterskou restaurací výše zmíněné Le Marché je restaurace La Hospoda. I v jejím menu najdete otisk šéfkuchaře Honzy Krajče. Koncept je ale zcela jiný. La Hospoda si zakládá na poctivé české kuchyně v moderním pojetí. Najdete tu stálý jídelní lístek, který se několikrát do roka obměňuje podle nabídky sezónních surovin. Restaurace nabízí i výhodné polední menu. Pravé a nejlepší plzeňské pivo, které k české gastronomii neodmyslitelně patří, tu čepují skuteční mistři. Ne náhodou tu má totiž své regionální školící středisko Plzeňský Prazdroj.

La Hospoda se také podílí na vzdělávání nové generace číšníků a kuchařů. Jedná se totiž o ukázkový příklad PPP projektu (Private Public Partnership): La Hospoda = studenti oboru gastronomie + špičková česká moderní kuchyně + nejlepší české pivo

REZERVACE LA HOSPODA >>

Le Marché
Le Marché
Le Marché
Le Marché
Le Marché
La Hospoda
La Hospoda
La Hospoda
La Hospoda
La Hospoda
La Hospoda
La Hospoda
 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den kromě neděle
od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia