přeskočit k navigaci »

Hodnocení restaurací v Karlových Varech

29.09.2019

zařazeno v kategorii: Novinky z restaurace Le Marché | autor: Le Marché

 

V současnosti se lidé při výběru prakticky čehokoliv rozhodují podle hodnocení a recenzí, které najdou na internetu. Ne jinak je tomu i při výběru restaurací. Orientaci v jejich nabídce a přehled hodnocení nabízí celá řada serverů a mobilních aplikací. Z těch nejvýznamnějších jmenujme:

Nejvíce hodnocení často najdete u restaurací v turisticky vyhledávaných lokalitách. Nejinak je tomu i v případě Karlových Varů. Můžete si přečíst desítky tisíc recenzí od lidí z celého světa a vybírat podle různých žebříčků.

Jsme pyšní, že naše restaurace Le Marché se objevuje na předních příčkách na všech zmíněných místech. Jako příklad jsme pro vás vybrali jednu z posledních recenzí od uživatelky TripAdvisoru "Maruska353":

Mottem teto restaurace je "zazitkova" a musim rici, ze zcela oprávněne. Jidlo tu bylo nadpozemsky dobre a skutecne bylo samo o sobe zazitkem. Na vyber zde mate vzdy z dvou trichodovych menu. Pravda, jidlo neni uplne levné, ale za ten gurmansky zazitek jednou za cas dozajista stoji...

Budeme rádi, když třeba na základě zmiňovaných recenzí, naši restauraci navštívíte a zanecháte nám a budoucím hostům další spravedlivou recenzi.

Těšíme se na vidětnou v restauraci Le Marché. Rezervace >>

 

 

« zpět na seznam příspěvků

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia