přeskočit k navigaci »

aktuality

GURMÁNSKÁ RESTAURACE LE MARCHÉ KARLOVY VARY

 

Uzavření restaurace 25.11.-2.12.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o tom, že ve dnech 25. 11. - 2. 12. 2018 bude restaurace Le Marché Karlovy Vary uzavřeno. Náš tým se na vás bude... pokračovat ve čtení »

 
 

Už sháníte vánoční dárky? Nabízíme dárkové vouchery na zážitkové menu!

Vánoce se nezadržitelně blíží. Je pomalu čas přemýšlet nad tím, čím obdarovat své blízké. Pokud i vám nezbývá moc času na shánění vánočních dárků... pokračovat ve čtení »

 
 

Silvestr 2018 - zážitkové menu restaurace Le Marché Karlovy Vary

Konec roku se pomalu blíží a někteří z vás již přemýšlí nad tím, jak stráví Silvestra. Proto pro vás náš šéfkuchař Honza Krajč již nyní připravil... pokračovat ve čtení »

 
 

Zážitková večeře v Le Marché Karlovy Vary - skvělý dárek pro každého

Vybírání a shánění dárků nepatří mezi nejoblíbenější disciplíny a to hlavně u mužů. Je-li doplněno ještě časovým stresem, může se stát pro... pokračovat ve čtení »

 
 

Svatební hostina v restauraci Le Marché Karlovy Vary

Plánujete svatbu a přemýšlíte, kde uspořádat dokonalou svatební hostinu? Restaurace Le Marché je pro výjimečné události jako stvořena! Specializujeme se na... pokračovat ve čtení »

 
 

Nové obědové menu restaurace Le Marché Karlovy Vary

Od srpna 2018 jsme si pro vás v zážitkové restauraci Le Marché v Karlových Varech připravili novinku v obědovém menu. Z dvouchodového obědového menu jsme udělali... pokračovat ve čtení »

 
 

Nahlédněte do přípravy zážitkového menu v otevřené kuchyni Honzy Krajče

Šéfkuchař Honza Krajč věnuje přípravě každého jídla ze obědového i večerního zážitkového menu velkou péči. On a jeho tým dbají nejen na maximální... pokračovat ve čtení »

 
 

Vysoká gastronomie v Karlových Varech

K modernímu cestování patří bez pochyby i zážitková gastronomie. Ta v sobě spojuje nejen dobré jídlo, ale také příjemné prostředí, stylovou prezentaci... pokračovat ve čtení »

 
 

Staňte se osobním hostem našeho šéfkuchaře u VIP stolu

Přijďte do restaurace Le Marché Karlovy Vary vyzkoušet oblíbené degustační menu servírované u VIP stolu v naší otevřené kuchyni a staňte se osobním hostem... pokračovat ve čtení »

 
 

UPOZORNĚNÍ na uzavření restaurace Le Marché 8.7.-11.7.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že ve dnech 8. 7. - 11 . 7. 2018 bude restaurace Le Marché v Karlových Varech uzavřena. Těšit se na vaši... pokračovat ve čtení »

 
 
 

 

strana: 1 2 3 4  ... 18 ... další »

 
 

odebírat newsletter a pozvánky na mail
Restaurace Le Marche
Mariánskolázeňská 4, 360 01 Karlovy Vary
otevřeno každý den kromě neděle
od 12.00 do 22.00 hodin
+420 730 133 695

najdete nás na mapě

 
  • English
  • Русский
  • Deutsch
FaceBook Kontakt Trip Advisor Villa Basileia